globalwarming awareness2007

The SEO Contest for globalwarming awareness2007 phrase

globalwarming awareness2007 - The SEO World Contest

The Contest Timer

EST date/time:  
Visitor date/time:  
The contest ended on May 1st, 2007 at 18.00 PM
00 days, 00 hours, 00 minutes, 00 seconds

Help Me Please!

If You can - click in the textarea under, copy and paste somewhere on Your website. Thanks in advance!

Nieruchomości

PÓŁNOC Nieruchomości S.A. istnieje przeszło 10 lat i jest właścicielem ogólnopolskiej Sieci Biur Nieruchomości PÓŁNOC w Polsce. Biura Nieruchomości PÓŁNOC zlokalizowane są w największych miastach Polski takich jak: Kraków, Wrocław, Rzeszów, Łódź, Katowice, Białystok, jak również Łomża, Koszalin, Legnica, Tarnów, Bochnia, Nowy Sącz, Chrzanów, a ich liczba stale wzrasta.

Szukaj Nieruchomości:

PÓŁNOC Nieruchomości S.A. jest właścicielem pierwszej agencji nieruchomości w Polsce notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie na rynku NewConnect. Upublicznienie w listopadzie 2007 roku Spółki, poza pozyskaniem kapitału niezbędnego do dalszego rozwoju, oznacza przestrzeganie restrykcyjnych obowiązków informacyjnych, jakim podlegają spółki publiczne, przez co zarówno Inwestorzy, jak i Klienci Spółki posiadają szeroki dostęp do informacji o Spółce, jej działalności jak i osiąganych wynikach finansowych.

W BIURACH NIERUCHOMOSCI PÓŁNOC, można skorzystać z usług:

 • Pośrednictwo nieruchomości. Jako PÓŁNOC Nieruchomości S.A., zarządza jedną z największych ogólnopolskich Sieci Biur Nieruchomości PÓŁNOC działającej na zasadach franchisingu. Każde biuro jest odrębną własnością i działa niezależnie pod marką PÓŁNOC w ramach zakupionej licencji. W każdym z naszych biur można przeprowadzić transakcje kupna/sprzedaży/wynajmu nieruchomości ( kamienice, grunty, domy, mieszkania, apartamenty, nieruchomości komercyjne, lokale). Przeprowadzamy kompleksową obsługę, cały czas nadzorując transakcję aż do jej sfinalizowania.
 • Pośrednictwo kredytowe (kredyty hipoteczne, gotówkowe),
 • Ustalenie szacunkowej ceny nieruchomości,
 • Wycena nieruchomości, certyfikat energetyczny,
 • Doradztwo ds. rynku nieruchomości,
 • Zarządzanie nieruchomościami. Jesteśmy właścicielem spółki PROSPECTOR, zajmującej się zarządzaniem i administracją nieruchomości. Zarządzamy aktualnie przeszło 200 budynkami.

PÓŁNOC Nieruchomości S.A., jest Spółką opinio twórczą, wielokrotne wypowiedzi Przedstawicieli Spółki są cytowane przez media. Ponadto Spółka jest dobrze rozpoznawalna w wielu mediach tradycyjnych i nowoczesnych, zarówno regionalnych jak i ogólnopolskich, takich jak:

 • Gazeta Prawna, Puls Biznesu, Rzeczpospolita, Gazeta Wyborcza
 • Kurier Nieruchomości, Franchisig.info, Beck Nieruchomości
 • TVP, TV Biznes, TVN CNBC Biznes, stacje radiowe
 • własne wydawnictwa
 • lokalne periodyki i gazety
 • portale internetowe m.in.: franchising.pl, franczyzawpolsce.pl, nportal, Domiporta, Gratka, Otodom, Murator, MLS i wiele innych

Szeroki dostęp do informacji Spółka zapewnia swoim Klientom, Akcjonariuszom i Inwestorom m. in. poprzez własną stronę internetową, która od lipca 2009 przybrała nową szatę graficzną i została zintegrowana z nowo - wdrożoną aplikacją korporacyjną. Aplikacja jest użytkowana przez całą sieć Biur Nieruchomości PÓŁNOC. Aplikacja charakteryzuje się budową modułową, co umożliwia jej dalszy rozwój. Na chwilę obecną składa się z następujących podstawowych części (funkcjonalności):

 • Modułu LOKALIZACJI
 • Modułu OFERTY - zarządzanie ofertami nieruchomości (rynek wtórny i pierwotny), dokonywanie eksportów na portale
 • Modułu CRM - umożliwia kojarzenie kupujących z oferującymi nieruchomości (Klienci, umowy, prezentacje)
 • Modułu WWW - zarządzanie treścią serwisu WWW
 • Obsługa wielu języków

Aplikacja pozwala w trybie on-line aktualizować i prezentować dane o ofertach, Klientach, kojarzyć aktualną ofertę z Klientem poszukującym, a tym samym usprawnić i poprawić jakość pracy pośrednika nieruchomości. Klient natomiast może szybko wyszukać i dopasować do swoich potrzeb ofertę z systemu Sieci Biur Nieruchomości PÓŁNOC na terenie całej Polski. Zarządzanie umowami pozwala na szybką, trafną i skuteczną obsługę Klientów. Zgromadzone dane odnośnie nieruchomości, Klienta poszukującego i jego preferencji stanowi cenne źródło wiedzy pozwalające na lepsze dopasowanie oferty do potrzeb Klienta. Stały kontakt i zadowolenie Klienta jest kluczową wartością, podnosi satysfakcję i wzmacnia zaufanie do pośrednika, jak również kreuje lepszy wizerunek firmy.

Funkcjonalność i dostęp do informacji poprzez stronę WWW zostały dwukrotnie docenione przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych, w zorganizowanym konkursie ZŁOTA STRONA EMITENTA. W konkursie tym, mającym na celu wyłonienie najlepszej strony internetowej spółki giełdowej, strona internetowa w 2008 roku, jak i 2009 zakwalifikowała się do II etapu konkursu, zajmując w 2009 roku wysokie II miejsce spośród blisko 100 spółek notowanych na NewConnect.

W organizowanym przez wydawnictwo C.H. Beck Nieruchomości Ogólnopolskim Rankingu Firm Nieruchomości, PÓŁNOC Nieruchomości S.A. systematycznie pojawia się, i z roku na rok poprawia swoją pozycję. WII edycji, Spółka uplasowała się na 10 pozycji w skali kraju, podczas gdy w III edycji, już na wysokiej 4 pozycji. W 2009 roku, Spółka utrzymała wysokie 4 miejsce V edycji ogólnopolskiego Rankingu Firm Nieruchomości wydawnictwa C.H. Beck Nieruchomości.

Głównym kryterium stosowanym w rankingu była liczba placówek ankietowanych sieci. Na pozycję firm miała wpływ także liczba licencjonowanych pośredników oraz współpracujących z firmą agentów. Zajęcie wysokiego 4 miejsca to potwierdzenie pozytywnego efektu ciężkiej pracy, realizacji długofalowej strategii działania oraz wyraz uznania najwyższej rangi ekspertów rynku nieruchomości doskonale znających branżę, którzy dokonywali weryfikacji firm biorących udział w rankingu.

W celu zapewnienia wysokiej jakości świadczonych usług, Północ Nieruchomości S.A. wdrożyła i stosuje system zarządzania jakością w zakresie świadczenia usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami ISO 9001-2008.

Wszystko to sprawia, że Partnerzy, Pośrednicy, Agenci i Brokerzy działający pod marką Biura Nieruchomości PÓŁNOC są rozpoznawalni, przez co mają znacznie większe możliwości dostępu do Klientów niż konkurencja, zawierają większą ilość kontraktów niż podmioty nie działające pod marką PÓŁNOC, obsługują znaczną ilość klientów korporacyjnych, co więcej, korzystają zarówno z know-how PÓŁNOC Nieruchomości S.A., jak również z szeregu udogodnień i korzyści dzięki temu, że sieć negocjuje w ich imieniu liczne rabaty. Spółka istnieje na rynku już przeszło 10 lat i jest Spółką z kapitałem polskim w 100 procentach. Obecnie Spółka zajmuje się już nie tylko pośrednictwem nieruchomości, ale również inwestycjami w nieruchomości, zarządzaniem nieruchomościami oraz doradztwem i analizami na rynku nieruchomości. Pod marką PÓŁNOC w całym kraju działa już łącznie ok. 150 Osób, tj. Pośredników, Agentów, Brokerów, Doradców, Rzeczoznawców i Zarządców. Każde biuro stanowi odrębną własność i działa niezależnie.

Global warming is already under way

Global warming evidence is vast and the urgency of taking action becomes clearer with every new scientific study. Some of the most obvious signs are visible in the Arctic, where rising temperatures and melting ice are dramatically changing the region's unique landscapes and wildlife - as well as people's lives and livelihoods. Across the globe, other early warning signs include melting glaciers, shifting ranges of plants and animals, and the earlier onset of spring.

If a lot of cars are replaced by one of these it could put a good dent in globalwarming build one of these and save a ton of gas you could even leave out the engine and run just on electric 40 mile range on electric but with out the engine you can add more battry power and double the range I will try to build one these this summer and if it works good I will try to mass manufacture I think there would be great demand where I live for a commuter vehicle that get 200 MPG

PÓŁNOC Nieruchomości S.A. istnieje przeszło 10 lat i jest właścicielem ogólnopolskiej Sieci Biur Nieruchomości PÓŁNOC w Polsce. Biura Nieruchomości PÓŁNOC zlokalizowane są w największych miastach Polski takich jak: Kraków, Bochnia, Nowy Sącz, Tarnów, Rzeszów, Wrocław, Legnica, Chrzanów, Koszalin, Tarnowskie Góry, Łódź, Częstochowa, Białystok, Łomża, Katowice, a ich liczba stale wzrasta.